SINUS - Specjalista w konfekcjonowaniu kabli

Spółka Wyroby Referencje Kontakt

Przedsiębiorstwo Sinus rozpoczęło swoją działalność w 1996 roku. Ze względu na dynamiczny rozwój rynku zostało ono przekształcone w 2001 r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Od ponad 14 lat zajmujemy się produkcją kabli oraz innych, pokrewnych produktów.

Centrala naszej firmy ma swoją siedzibę w Łodzi, gdzie również znajdują się biuro obsługi klienta, magazyn i pomieszczenia produkcyjne. Dzięki temu zapewniamy szybką realizację zamówień oraz unikamy opóźnień przy wykonywaniu zleceń. Położenie geograficzne oraz bardzo dobre logistyczne umiejscowienie czyni Łódź znakomitym centrum handlu w Europie, strategicznym punktem między Wschodem i Zachodem.

Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z najlepszych komponentów. Oprócz gwarancji optymalnej jakości i wysokiego standardu naszych wyrobów koncentrujemy się na szybkim serwisie oraz przyjaznej obsłudze klienta.

Zachowując strukturę przedsiębiorstwa eliminującego czasochłonne procesy decyzyjne oferujemy naszym Klientom sprawne doradztwo, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto zapewniamy profesjonalny After-Sales-Service, który umożliwia optymalną obsługę naszych Klientów także po dokonaniu zakupu.

Liczne produkty z naszego asortymentu wytwarzane są w polskim zakładzie w Łodzi, inne natomiast są rezultatem kooperacji z naszym partnerem produkcyjnym, którego reprezentujemy na terenie całej Europy.

Realizując nasze przedsięwzięcia troszczymy się o środowisko naturalne oraz przestrzegamy zasad jego ochrony.