SINUS - Specjalista w konfekcjonowaniu kabli

Spółka Wyroby Referencje Kontakt

Sinus sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą oraz konfekcjonowaniem kabli połączeniowych,  patchcordów i pigtaili z różnych typów kabli i złączy. Każdy zestaw składa się z wysokiej jakości komponentów. Gotowy produkt dostarczany jest klientowi po przejściu dokładnych testów sprawdzających. Wszystkie zestawy są starannie wykonane, zgodnie z obowiązującymi normami.

  • Wykonane na kablach stacyjnych typu ścisła tuba, simplex, duplex lub heavyduplex oraz na kablach liniowych

 

  • Standardowe kolory kabla stacyjnego lub ścisłej tuby:
    • dla włókna 9/125 - żółty
    • dla włókna 50/125 OM2 - pomarańczowy
    • dla włókna 50/125 OM3 - turkusowy
    • dla włókna 50/125 OM4 - fioletowy
    • dla włókna 62,5/125 - zielony (na życzenie klienta pomarańczowy)

 

  • Straty wtrąceniowe IL (dB)
    • złącza wielomodowe: = < 0.3 dB
    • złącza jednomodowe: = < 0.2 dB

 

  • Straty odbiciowe RL (dB)
    • UPC = poniżej -50dB
    • APC = poniżej -65dB
LWL Patchk SingleMode,Duplex, SC/PC-SC/PC
LWL Patchk SingleMode,Duplex, SC/PC-SC/PC